Formularz kontaktowy:ORGANIZUJEMY, PLANUJEMY PROCESY PROJEKTOWE, ZARZĄDZAMY PROJEKTAMI I IMPLEMENTUJEMY Z PARTNERAMI OKREŚLONE PROCESY.

WYKONUJEMY PRACE:

1. Projektowe obiektów małej architektury, komponentów, konstrukcji, części, nowych produktów (z metali, drewna i tworzyw,) nowoczesnych procesów działania, nowych usług i systemowego zapewniania i nadzoru jakości działań.

2. Wdrażania proinnowacyjnych systemów produkcji, usług, administrowania w oparciu o wartości, zasady i metody stale weryfikowane przez rezultaty.

3. Wykonania analiz, racjonalizacji i optymalizacji procesów zarządzania, produkcji, logistyki, kontroli, realizowanych usług i zapewnienia jakości, przepływu informacji, systemów informatycznych.

4. Projektowe architektury informatycznej instytucji, przedsiębiorstw, baz danych, integracji informatycznej realizowanych procesów.

5. Implementowania systemów integracji informatycznej procesów np., SAP.

6. Rozwiązywania problemów pracowniczych, organizacyjnych, technicznych i optymalizacji realizowanych procesów logistycznych, produkcji i zarządzania i innych w przedsięwzięciach i administracji.

Copyright © by www.klimex-3.pl, Powered by Quick.Cms
Wszystkie prawa do treści zawartych na stronie zastrzeżone. Dla tej witryny pozycjonowanie stron wykonuje firma liderseo